V torek, 6. 2. 2024, nas je na šoli obiskal izvajalec programa ZA LIFE, g. Jernej Picelj, in z nami izvedel delavnico. Pripovedoval nam je o svojem življenju ter nam zaupal, kaj je smisel življenja. Veliko smo slišali o obdobju najstništva in seveda o nas, najstnikih. Predstavil pa nam je tudi svoj projekt.

Na koncu smo lahko zastavili vprašanje, na katerega bi želeli slišati odgovor. Zapisali smo ga na listek, nato pa ga odvrgli v posebno škatlo. Vprašanja so bila anonimna in na vsa vprašanja nam je g. Jernej odgovoril.                                                                                                    

                                                                                                            Maruša Krajnc, 7. r.

Isti dan, in sicer popoldne, je bilo izvedeno še predavanje oz. delavnica za starše ter učitelje. Potekala je na enak način kot pri učencih 7., 8. in 9. razreda. Izjema je bila samo ta, da je tokrat g. Jernej najprej predstavil anonimna vprašanja, ki so jih zastavili naši najstniki. Pozneje pa smo imeli tudi starši in učitelji priložnost, da zastavimo svoja »pereča« vprašanja, na katera smo dobili odgovore.

G. Jerneju se zahvaljujemo za obisk in za vse odkritosrčne odgovore.

Nekaj utrinkov

(Visited 76 times, 1 visits today)