Stročja vas, 22. 9. 2023 – Zjutraj sem se zbudila in si pripravila nahrbtnik za  pohod. Zgodaj sem prišla v šolo, saj me je ob pol osmih čakal sestanek SUŠ-a  (Skupnost učencev šole). Ko smo končali s posvetom, smo devetošolci zbrali člane svoje skupine. Poiskala sem vse učence in skupaj smo se odpravili na igrišče, kjer so nam pripravili različne postaje, kjer smo morali pokazati svoje spretnosti. Ko je napočil čas odhoda naše skupine (skupina 5), smo dobili navodila ter se odpravili na pot. Med potjo smo s skupnimi močmi reševali naloge na postajah in počasi puščali prehojeno pot za sabo. Izbrali smo si primeren tempo, in sicer takšnega, ki je ustrezal tudi najpočasnejšemu članu naše skupine. Vmes smo vzeli odmor za malico. Nismo se jezili, če je kdo kaj naredil ali odgovoril narobe.

Med hojo po prleških goricah smo uživali ob razgledu. Treba je priznati, da so naši kraji zelo lepi.

                                                                                                      Evita Karba, 9. r.

(Visited 46 times, 1 visits today)