V sredo, 18. 5. 2022, smo se učenci od 6. do 9. razreda zjutraj ob 8.20 s kolesi odpravili proti Križevcem. Peljali smo se skozi Pristavo in se na Cvenu ustavili ter si malo oddahnili. Pot nas je vodila skozi vasi Moto in Banovce. Kolesarili smo ob spremstvu policista, ki je ustavljal promet in poskrbel, da smo bili med vožnjo varni.

V Križevcih smo se ustavili v parku doživetij, kjer smo najprej pojedli malico. Potem pa smo imeli na razpolago celo uro, da smo preizkusili številna igrala, igrali smo lahko odbojko ali nogomet. V parku smo se zelo zabavali, bilo nam je zelo všeč.

Ena ura se je hitro iztekla in počasi smo se odpravili proti šoli. V šoli smo pokosili in se s kolesi odpravili še proti svojemu domu.

Dan se je uspešno končal. Še nikoli nisem imela športnega dneva, na katerem bi kolesarili, zato mi je bil ta dan zelo všeč.  

Nekaj utrinkov

 

(Visited 84 times, 1 visits today)