Za prvošolčke naše šole je bil prvi šolski dan prav poseben, saj so v šolo prišli skupaj s svojimi starši. Najprej so se z njimi odpravili v telovadnico. Po prijaznem pozdravu ravnateljice, ge. Mateje Leskovar Polanič, so si ogledali program, ki so ga zanje pripravili starejši učenci. Vsak prvošolček je nato prejel slikanico z naslovom Prvi šolski dan, listino, da je postal učenec OŠ Stročja vas, svinčnik ter rumeno rutko, ki jih  bo naredila bolj vidne v prometu.

Nato so se z vzgojiteljico, go. Alenko, odpravili v učilnico, kjer jih je pričakalo majhno presenečenje. Spoznali so seveda tudi svojo prvo učiteljico, go. Brigito. Učiteljici sta učencem razdelili še delovne zvezke, katerih so se zelo razveselili. Skrbno so jih zložili v torbe, se še malce posladkali  in polni pričakovanj odšli skupaj s starši domov.

Galerija slik

(Visited 182 times, 1 visits today)