Športni dan: bowling in drsanje

V ponedeljek, 7. 12. 2018, smo se učenci od 5. do 9. razreda skupaj z učitelji udeležili športnega dneva v Mariboru.

Zjutraj smo se že ob 6.45 zbrali pred šolo ter se z avtobusom odpravili v Maribor. Tja smo prišli okoli osme ure. Najprej smo šli na bowling, okoli 9.30 pa smo se peš odpravili do Ledne dvorane. Tam smo najprej pojedli malico, nato smo si obuli drsalke, si nadeli šal, kapo in rokavice ter se odpravili na drsališče. Med drsanjem smo zelo uživali, čeprav je tu in tam prišlo do kakega padca. Okoli dvanajstih pa smo se z avtobusom odpravili nazaj v Stročjo vas.

Tea Zakovšek, 9. razred

Športni dan: smučanje

V ponedeljek, 7. 1. 2019, smo se nekateri učenci od 5. do 9. razreda odpravili smučat. Smučanja se je udeležilo le 11 učencev, spremljala pa sta nas učitelj Sašo Fijavž in učiteljica Tina Matjašič. Ob pol osmih smo se z avtobusom odpravili na Pohorje. Ko smo prispeli tja, smo se najprej obuli in oblekli v smučarska oblačila, nato pa smo se odpravili z gondolo na smučišče. Tam smo se najprej dvakrat smučali po kratki progi, nato pa smo se sami lahko smučali po še daljši. Zaradi mraza in slabega vremena smo se večkrat pogreli s kakšnim čajem ali kakavom. Okoli druge ure smo se z gondolo odpravili nazaj proti avtobusu. Preden smo se odpravili domov, smo še malicali, nato pa smo se hitro segreli v avtobusu in se odpeljali domov.

Daša Koprivnik, 9. razred

Galerija

(Visited 162 times, 1 visits today)