V četrtek, 29. 11. 2018, so na naši šoli potekale delavnice, kjer smo izdelovali božično-novoletne izdelke. Pouk se je začel ob 12. 00 uri. Učenci smo si lahko izbrali dve delavnici, v katerih smo želeli sodelovati. Letos jih je bilo kar 16. Izdelovali smo: adventne venčke, voščilnice, novoletne okraske, torbice iz papirja, lesene snežake, okraske za jelko iz blaga, snežake/smrečice na vzmeti, božično jaso, torbice iz papirja, božične angele iz jute, smrečice iz papirnatih krožnikov, smrečice na lesu in jelenčke z liziko, jelenčke iz kamna in kartona, tkali na ročne statve, slikali smo na kozarce ter pekli pecivo. Nekatere delavnice so vodili zaposleni na naši šoli, druge pa zunanji sodelavci (Marjana Nemec, Mateja Hunjadi, Cilka Savić, Cvetka Sovič, Neva Karba, Suzana Puconja, Nuša Jurkovič, Vida Kozar in Klub prleških babic ter Romana Farkaš), katerim se še posebej zahvaljujemo. Delavnice so potekale do 15.30 ure. Potem je sledila prireditev za starše in druge obiskovalce ter bazar. Na prireditvi smo nastopali mi učenci, na koncu pa nas je nagovorila še ravnateljica.  Po prireditvi so si naši obiskovalci lahko izbrali izdelke in prispevali prostovoljne prispevke.

Hvala vam, da ste se odzvali vabilu in prišli na naš sedaj že tradicionalni bazar.

Želimo vam lepe prihajajoče se praznike!

Aiša in Maja,

učenki šolskega novinarstva

Galerija

(Visited 397 times, 1 visits today)