V soboto, 13. 10. 2018, je potekala dobrodelna akcija Drobtinica, ki poteka v okviru svetovnega dneva hrane (16. oktober). Trajala je od 8.00 do 12.00. Akcija se je odvijala v trgovini Tuš v Ljutomeru, kjer smo podarjale kruh, prostovoljni prispevki pa so bili namenjeni učencem, ki si težje privoščijo malico in kosilo. Te akcije smo se udeležile učenke 8. razreda: Neja, Špela, Sara, Maja, Aiša, Anamarija, Hana, Julija in Mineja z mentoricama učiteljico Tino Matjašič in pedagoginjo Moniko Panič Puconja. Razdeljene smo bile v dve skupini, tako da smo si delo razdelile. Zbrali smo veliko denarja. Vsem se od srca zahvaljujemo za njihove prispevke. Zahvala pa gre tudi trgovini Tuš, ki nas je gostila.

HVALA!

 

                                                                                      Neja in Špela,

                                                                                                                                   učenki šolskega novinarstva

(Visited 18 times, 1 visits today)