V soboto, 17. 2. 2018 ob 18. uri se je  v Domu kulture v Ljutomeru odvilo regijsko srečanje tamburaških skupin in orkestrov Pomurja z  naslovom NEŽNE STRUNE TAMBURICE.

 Nastopilo je 7 tamburaških skupin, med njimi tudi dve iz naše šole. Prva se je predstavila mlajša TS Vigred OŠ Stročja vas. Zaigrali so 3 slovenske ljudske skladbe: TANCAJ MRKOCIN, MARKO SKAČE in DERE SEN JAS MALI BIJA.

 Kot tretji so nastopili učenci, ki sestavljajo starejšo TS Vigred OŠ Stročja vas. Predstavili so se s skladbami: (I.M.): V DOLINI TIHI, (N.): The white rose of Athens in (D.Š. in G.M.): RUŽA CRVENA. Skupine vodi zunanji sodelavec šole g. Rafael Pavličič.

 Revijo je spremljal g. Dražen VARGA,  ki je na koncu čestital našim mladim in tudi drugim tamburašem ter vodjem podal strokovno mnenje.  

  

 

 

(Visited 50 times, 1 visits today)