V četrtek, 30. 11. 2017 smo na OŠ Stročja vas doživeli poseben dan.

 Ne samo, da je ta dan potekal drugače  – pouk smo imeli namreč popoldne in so ta dan potekale predpraznične delavnice,

 ta dan  je šola slovesno prevzela v upravljanje dvižno ploščad.  Šola si je skupaj z Občino Ljutomer že dve leti prizadevala za postavitev te naprave, ki bo omogočala učenki Kaji nemoteno prehajanje  v zgornje nadstropje. S tem je šola postala opremljena za sprejem vseh otrok, ki jim arhitektonske ovire povzročajo probleme. S kratkim programom smo predstavili delo v delavnicah ter projekt Erasmus + : Werte wagen. Slovesno pa smo predstavili tudi zastave, ki so nastale v okviru omenjenega projekta. Otroški in mladinski pevski zbor ter tamburaška skupina Vigred so poskrbeli za praznično glasbeno podlago.

 Vrhunec pa je bil prevzem dvižne ploščadi.

 Iskreno se zahvaljujemo vsem, ki ste pripomogli k uresničitvi tega projekta.

 

(Visited 52 times, 1 visits today)