Učenci 1. in 4. razreda so se v petek, 10. 6. 2016 udeležili dogodka Bioblitz, ki se je odvijal pod okriljem Zavoda RS za varstvo narave, OE Maribor in Urada za UNESCO, v sodelovanju z občino Veržej.

BIOBLITZ – 24 UR Z REKO MURO pomeni 24 ur raziskovanja biotske pestrosti, narave in kulture ob reki Muri skupaj s številnimi strokovnjaki. V tem časovnem okviru so strokovnjaki za sodelujoče pripravili 24 ur eksperimentalnih in ustvarjalnih delavnic, vodenih raziskovalnih sprehodov, terenski popis vrst, predavanja, dokumentarne filme in razstave.

Naši učenci so iz Veržeja prišli polni novih vtisov, z željo, da bi se lahko drugo leto tega dogodka ponovno udeležili.

 

                                                                   Mentorji: Brigita Pušenjak, Janja Rajh in Boris Smodiš

Galerija

(Visited 40 times, 1 visits today)