V petek, 27. 11. 2015 ob 16. uri,  se je v športni dvorani ŠIC Ljutomer odvijala Tržnica srednjih šol.  Tržnice so se udeležili starši in učenci 9. razredov iz OŠ Veržej, OŠ Križevci, OŠ Razkrižje, OŠ Ivana Cankarja Ljutomer, OŠ Mala Nedelja, OŠ Janka Ribiča Cezanjevci in OŠ Stročja vas. Na tržnici so se predstavili: srednje šole iz Pomurske in Podravske regije, Center za socialno delo Ljutomer, dijaški domovi Pomurja in Podravja. Namen tržnice je, da si učenci zaključnih razredov osnovnih šol pridobijo informacije, ki jih nujno potrebujejo pri izbiri srednje šole, v katero se želijo vpisati. Nekaj utrinkov iz dogajanja na tržnici si lahko pogledate na spodnji povezavi:

http://www.prlekija-on.net/lokalno/10818/devetosolci-so-na-trznici-srednjih-sol-pridobivali-informacije-o-nadaljnjem-vpisu.html

 

(Visited 6 times, 1 visits today)