V petek, 23. 10. 2015, se je na naši šoli odvijal tabor vrstniških mediatorjev. Udeležili so se ga učenci in učenke od 6. do 9. razreda.

Ob 16.00 smo se vsi zbrali in se namestili v večnamenskem prostoru v vrtcu. V učilnici tehnike smo nato ponovili kako mediacija poteka, ker smo že skoraj vse pozabili. Čas je hitro minil in k nam je prišel gospod, ki nas je poučil o varni rabi interneta, nato pa še o astronomiji. Na koncu smo šli opazovat zvezde, kjer smo videli veliki in mali voz. Po krajši sprostitvi v telovadnici, smo morali spat. Naslednje jutro smo se zbudili vsi nasmejani ter spočiti. Vse svoje stvari smo pospravili in šli v učilnico, kjer smo vadili madiacijo in se veliko nasmejali. Po tradicionalni pici pa je bil čas za odhod domov.

Tabor vrstniških mediatorjev je super, ker se tam veliko nasmejimo, zabavamo in tudi nekaj naučimo.

Galerije

(Visited 66 times, 1 visits today)