V OŠ Stročja vas si prizadevamo, da bi bila kakovost našega dela na čim višji ravni. Da bi to lahko dosegli, Vas naprošamo za sodelovanje. Prosimo Vas, da tudi v letošnjem letu podate svoje poglede na življenje in delo šole.

Anketa, ki jo najdete na naslednjem naslovu https://www.1ka.si/a/58508, je popolnoma anonimna. Vzela vam bo le nekaj minut vašega dragocenega časa. Rezultati pa nam bodo pomagali, da bomo v novem šolskem letu lažje načrtovali delo, pri katerem bomo upoštevali čim več vaših predlogov. Anketa bo na razpolago za izpolnjevanje od četrtka, 19. marca, do torka, 24. marca 2015. V primeru, da nimate možnosti dostopa do spleta, lahko anketo izpolnite v računalniški učilnici šole.

Za sodelovanje se vam toplo zahvaljujemo in vas lepo pozdravljamo.

Ravnateljica: Mateja Leskovar Polanič

(Visited 17 times, 1 visits today)