Učenci 4. in 7. razreda smo se v ponedeljek, 2. 12. 2019, odpravili v Radence. Tja smo se odpeljali z avtobusom, ki nas je odložil na avtobusni postaji. Sprejel nas je učenec, ki obiskuje Srednjo šolo za gostinstvo in turizem Radenci. Kljub grdemu vremenu, smo se peš odpravili v dijaški dom, kjer smo imeli predstavitev o šoli. Za tem smo si tam ogledali sobe in se vrnili v prostor, kjer je bila predstavitev ter imeli malico. Nato smo se odpravili v Srednjo šolo za gostinstvo in turizem, tam smo se razdelili v dve skupini, in sicer ena skupina je pripravljala pogrinjek, druga pa pekla pice in sladice iz fižola. Po nekaj časa smo se zamenjali. Ko je bilo vse pripravljeno, smo jedi tudi poskusili. S tremi dijaki smo se odpravili do vrelca. Potem smo šli v hotel Radin, kjer nas je sprejela vodička. Najprej smo lahko poskusili radensko in si ogledali filmček, potem smo si ogledali kopališče. Ko smo končali, smo se odpravili nazaj v šolo. Tako smo zaključili dan dejavnosti, ki je bil vsem zelo všeč.

Naslednji dan, torej 3. 12. 2019, pa so dan dejavnosti opravili še osmošolci in devetošolci naše šole, ki so prav tako zelo uživali in se marsikaj novega naučili.

Leoni in Eva

Galerija slik

(Visited 123 times, 1 visits today)