Oktober je tisti mesec, ko se zberejo starejši krajani Krajevne skupnosti Stročja vas, malo pokramljajo med sabo ter se družijo. Tudi letos se jih je veliko odzvalo povabilu, tako da je gasilski dom kar pokal po šivih.

Najprej so vse zbrane nagovorili: g. Srečko Mihorič, predsednik Krajevne skupnosti Stročja vas, mag. Olga Karba, županja Občine Ljutomer, ga. Maša Germšek, predstavnica Območnega združenja Rdečega križa ter ga. Mateja Leskovar Polanič, ravnateljica OŠ Stročja vas. Sledil je krajši kulturni program, ki jim ga z veseljem pripravimo učenci OŠ Stročja vas. Tudi tokrat smo se potrudili po svojih najboljših močeh. Tako so nastopili naši tamburaši, ki so pod taktirko g. Rafaela Pavličiča zaigrali tri pesmi. Mehove so raztegnili tudi harmonikarji, ki so zaigrali nekaj poskočnih. Učenci 1. razreda so zaplesali, zapeli in deklamirali, da jih je bilo veselje gledati. Vse zbrane pa smo nasmejali še s pesmijo Marka Kočarja ter s skečem.

Skratka, bilo je veselo in zabavno. Naslednje leto se vidimo v še večjem številu!

Galerija

(Visited 111 times, 1 visits today)