V tednu otroka je bil v petek, 11. 10. 2019, sprejem prvošolcev v skupnost učencev šole.

Predstavniki SUŠ so prvošolcem pripravili kratek kulturni program in predstavitev delovanja SUŠ. Na sprejem so prišli tudi devetošolci, ki so varuhi prvošolcev, in drugošolci. Učenci 1. razreda so se predstavili s plesom in pesmijo. Ga. ravnateljica Mateja Leskovar Polanič je učence povabila k vestnemu izpolnjevanju dolžnosti in k temu, da bi živeli po osmih krogih odličnosti. Mentorica SUŠ Daniela Škrobar je za prvošolce pripravila kratek kviz, na katerem so se odlično odrezali. Na koncu so ravnateljica, mentorica SUŠ in predsednik SUŠ Blaž Rakuša prvošolcem podelili listine in knjigo, ki jo je ob tej priložnosti podarila OŠ Stročja vas.

Upam, da se bodo prvošolci z veseljem spominjali tega dogodka.

Galerija

(Visited 85 times, 1 visits today)