V soboto, 6. maja 2017, je v Velenju potekalo 40. državno srečanje in tekmovanje mladih čebelarjev. Udeležili so se ga tudi naši krožkarji. Urška Rižnar in Julija Leštan sta dosegli rezultate za zlato priznanje, Jan Šendlinger in Blaž Rakuša za bronasto ter Mihael Bogdan in Blaž Kuzma za srebrno priznanje. Vsem iskrene čestitke.

Po tekmovanju je sledil ogled mesta. Navduševali smo se nad skakalci na prenovljeni skakalnici in čudovitim razgledom na mesto z Velenjskega gradu. Mladi vodiči, dijaki ŠCV so nas popeljali skozi mesto do Titovega trga, mestne promenade, številnih otroških igrišč itd.

Polni pozitivnih vtisov in lepih spominov smo se okoli 15. ure odpravili domov, kjer so nas pričakali starši, veseli naših dosežkov. Hvala staršem za vso podporo. Mami Petri Rižnar pa gre zahvala za velikanske kepice slastnega sladoleda v Velenju.

Mentorica krožka, Nataša Horvatić Dolamič

Galerija

(Visited 318 times, 2 visits today)