Spoštovani starši!

Na OŠ Stročja vas si prizadevamo, da bi bila kakovost našega dela na čim višji ravni. Da bi to lahko dosegli, tudi Vas naprošamo za sodelovanje. Prosimo Vas, da tudi v letošnjem letu podate svoje poglede na življenje in delo šole. Anketa, ki jo najdete na naslednjem naslovu https://www.1ka.si/a/95122 je popolnoma anonimna. Vzela vam bo nekaj minut Vašega dragocenega časa, rezultati pa nam bodo pomagali, da bomo v novem šolskem letu lažje načrtovali delo. Anketa bo na razpolago za izpolnjevanje od torka, 10. maja, do torka, 17. maja 2016. V primeru, da nimate možnosti dostopa do spleta, lahko anketo izpolnite v računalniški učilnici šole. Predlagamo, da izkoristite čas obiska na govorilni uri jutri, 10. 5. 2016 na šoli in anketo izpolnite v računalniški učilnici.

Za sodelovanje se Vam zahvaljujemo in Vas lepo pozdravljamo.

 

Ravnateljica: Mateja Leskovar Polanič

(Visited 9 times, 1 visits today)